—-Firma Profili

Vizyonumuz

Geleceğin beğenisine bugünden ilham vermek ve endüstrinin lider global markalarından birisi olmak.

Toplam endüstrinin gelecekte, sadece dinleyip cevap üreten değil aynı zamanda o andan sonraki geleceğin beğenilerine, eğilimlerine, çözümlerine ilham veren pro-aktif bir yapıda olmasını planlıyoruz. Bu gelecek resim hedefi ile; hem yeme-içme endüstrisi müşterisinin hem de şeflerin, gelecek ihtiyaç ve isteklerini öngören, aynı zamanda bunlara yön veren, ve diğer firmalara da örnek olarak endüstriyi geliştiren bir yapıya bürünmek istiyoruz.

Misyonumuz

Mükemmel bir yeme-içme deneyimi sunmaya çözüm ortaklığı yapmak ve keyifli anlara eşlik etmek için varız…

Kendimizi yeme içme endüstrisinin bir paydaşı olarak tanımlar ve bu endüstri için tüm dünyada masa üzeri kategorisinde ürünler üretir ve pazarlarız. Tüm şirket olarak vaadimiz, son teknolojiden faydalanarak müşterilerimize yenilikçi, özgün, ve üst düzey kaliteyi ulaşılabilir bir şekilde sunmak, süreçlerimizde tüm toplum ve çevreye saygılı olmak, ve ekonomik kalkınma için iş hacmini sürekli arttırmaktır.

Değerlerimiz

İş sağlığı, işçi güvenliği ve çevre duyarlılığı:
İş ortaklarımız ve tüm çalışanlarımız için kazasız ve güvenli bir iş ortamı oluşturmak hedefimizdir. Amacımız, toplum değerlerini odak noktasında bulunduran bir kuruluş olarak, çevre sağlığını ve doğal kaynakları korumaktır.

Yasalara ve etik değerlere bağlılık:
Faaliyette bulunduğumuz ülkelerde, iş ve kişisel ilişkilerimizde yasalara ve ahlaki değerlere uygun hareket ederiz.

Müşteri odaklılık:
Hedefimiz, müşterilerimizin sadece temel ihtiyaçlarına cevap vermek değil, aynı zamanda gözlerine hoş gelen kaliteli gereçlerle mutfakta işlerini kolaylaştırmaktır.

Sonuç odaklılık:
Gigilli çalışanları olarak bizler, sonuç odaklı çalışan ve taahütlerini sürekli gelişim ile yerine getirmeyi hedefleyen bir takımız.

İşbirliği ve dayanışma kültürü:
Bayilerimizin başarılarını desteklemek için problemlerine doğru ve kalıcı çözümler bulmanın yanında, onların yenilikçi ve güvenilir iş ortağı olmak hedefimizdir.
İşbirliklerimizde, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, bayilerimizin ve müşterilerimizin deneyim ve birikimlerinden sinerji yaratmayı hedefleriz.

Açık fikirlilik:
Farklı kaynaklardan gelen yeni fikirleri ve bakış açılarını değerlendiririz.

Stratejik Önceliklerimiz
Operasyonel mükemmellik
Çözüm ortaklığı,

Menü
💬May I help you?